İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

ProjelerPerşembe, 20 Eylül 2018 00:00

SAĞLIĞINIZ EMİN ELLERDE!

42173497 2682470138644198 5918724714984898560 o

İskele Belediyesi Sağlık Birimi, sağlığı, vatandaşın evine götürmeye devam ediyor. İskele Belediyesi bünyesinde yaklaşık 4 yıldır hizmet veren Sağlık Birimimiz, İskele ve 17 köyünde 1000’e yakın hastasıyla yakından ilgileniyor. Her bir hasta kaydını titizlikle yapan birim, hafta içi her gün mesai saatleri arasında kendi binasında da halkımızı ağırlıyor.

EVDE SAĞLIK, HERKESE SAĞLIK 
İskele Belediyesi’nin İskele ve beldelerinde yaşayan; sosyal yardım maaşı alanlar, özel gereksinimliler ile 65 yaş ve üzerindeki vatandaşlara yönelik ücretsiz olarak sürdürdüğü evde sağlık hizmetinden yararlananların sayısı gün geçtikçe artıyor. Evde sağlık birimimize bağlı 4 hemşiremiz tarafından yürütülen hizmet, gidilmedik köy, çalınmadık kapı bırakmıyor. ‘Hizmet Gönül İşidir’ anlayışıyla hareket eden hemşirelerimiz, hizmetten yararlananların da takdirini topluyor. Vatandaşlara sunulan ücretsiz hizmetler arasında; tansiyon, şeker, nabız ve oksijene ek olarak kolesterol ölçümü bulunuyor. Öte yandan İskele Belediyesi’nin Physioart Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Sağlık Kliniği ile işbirliği de sürüyor. Evde sağlık birimimize ek olarak haftanın belirli günlerinde İskele ve köylerindeki vatandaşlara, İskele Belediyesi ile yaptığı anlaşma gereği ücretsiz olarak Diyetisyen, Fizyoterapi ve Psikolog hizmeti de sunuluyor.

HİZMET GÖNÜL İŞİDİR
Gitmedik köy, çalmadık kapı bırakmaya ekibimizi bu kez Kalecik Köyü’nde takip ettik. Vatandaşlar, hizmetten yararlanabiliyor olmaktan bir hayli memnun.

Okunma 722 defa

oneri

abone paneli