İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

Projeler  • Anasayfa
  • Haberler
  • BAŞKAN SADIKOĞLU, DENKTAŞ’I ANDI SADIKOĞLU: “YOLUMUZU AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR”
Çarşamba, 12 Ocak 2022 00:00

BAŞKAN SADIKOĞLU, DENKTAŞ’I ANDI SADIKOĞLU: “YOLUMUZU AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR”

FB IMG 1641999603249

 

BAŞKAN SADIKOĞLU, DENKTAŞ’I ANDI

SADIKOĞLU: “YOLUMUZU AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR”

İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Kıbrıs Türk Halkının hak, eşitlik ve özgürlük davasına ömrüne adayan Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın aramızdan ayrılışının 10. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Sadıkoğlu, ‘liderliği dün olduğu gibi bugün de yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor’ dediği Denktaş’ı saygı, şükran ve minnetle andı, aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyorum dedi. 

SADIKOĞLU: “YOLUMUZU AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR”

İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş’ın aramızdan ayrılışının 10. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mesajında Kurucu Cumhurbaşkanı Merhum Denktaş’ı rahmet, minnet ve şükranla anan Başkan Sadıkoğlu, Kıbrıs Türk Halkının hak, eşitlik ve özgürlük davasına ömrüne adayan Denktaş’ın Kıbrıs Türk Halkının yolunu aydınlatmaya devam ettiğini ifade etti. Başkan Sadıkoğlu mesajının devamında şunlara yer verdi: “Kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf Raif Denktaş, Kıbrıs Türk halkının hak, eşitlik ve hürriyet davasını, Anavatan Türkiye ile fikir ve gönül birliği içinde özveriyle savundu. Bu sebeptendir ki; Kıbrıs davasının yılmaz savunucusu, mücahit, lider, devlet adamı olan Denktaş, tüm dünyada takdir edilen liderlik ve devlet adamlığı vasıflarıyla tarihteki müstesna yerini her zaman muhafaza etmiş, etmeye de devam edecek bir önemli bir şahsiyettir. Liderliği dün olduğu gibi bugün de yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor. Bu vesileyle, yeri asla doldurulamayacak büyük insan Kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf Raif Denktaş’ı aramızdan ayrılışının 10. yıldönümünde saygı, şükran ve minnetle anıyor, aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyorum.”

Okunma 174 defa

Telif Hakkı © 2022 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim

oneri


abone paneli