İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

https://www.facebook.com/iskele.belediye

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

Projeler  • Anasayfa
  • Haberler
  • PAYPOINT, ERGAZİ VE KUZUCUK’TAN SONRA, BOĞAZ VE SINIRÜSTÜ’NDE
Cumartesi, 01 Ekim 2022 00:00

PAYPOINT, ERGAZİ VE KUZUCUK’TAN SONRA, BOĞAZ VE SINIRÜSTÜ’NDE

FB IMG 1664620015487

 

PAYPOINT, ERGAZİ VE KUZUCUK’TAN SONRA, BOĞAZ VE SINIRÜSTÜ’NDE

ONLINE ÖDEME NOKTASI PAYPOINT 5 AYRI NOKTADA HİZMET VERİYOR

VATANDAŞLAR, SU KARTLARINA SU YÜKLEYEBİLİYOR, FATURALARINI ÖDEYEBİLİYOR

İskele Belediyesi önünde bulunan ve vatandaşların sıra beklemeden 7 gün 24 saat kullanabildiği; su kartlarına su yükleyebildiği, vergilerini, telefon ve elektrik faturalarını ödeyebildiği Paypoint cihazı, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. İskele Belediyesi, İskele ve köylerinde yaşayan ancak ulaşım sorunu yaşayan, özellikle İskele dışında çalışıp, mesai saatleri içerisinde İskele Belediyesi’ne gelemeyen vatandaşların mağduriyetini gidermek için hayata geçirdiği Paypoint Online Ödeme Sistemini, Ergazi ve Kuzucuk’un ardından iki ayrı noktada daha aktif hale getirdi. Bundan böyle Boğaz ve Sınırüstü Köylerinde yaşayanlar da yerleştirilen cihaz sayesinde İskele Belediyesi’ne gelmeden, 7 gün 24 saat online olarak su yüklemelerini ve ödemelerini nakit ve kredi kartı ile yapılabilecekler. 

ONLINE ÖDEME NOKTASI PAYPOINT 5 AYRI NOKTADA HİZMET VERİYOR

İskele’de İskele Belediyesi önünde, Ergazi’de Köy Lokali içerisinde Muhtarlık Binası yanında ve Kuzucuk’ta Kağan Beyaz Köylü Market önünde bulunan Paypoint cihazı, Sınırüstü Köyü’nde Tatlı Market girişinde ve Boğaz’da ise değişen adıyla Dr. Fazıl Küçük Parkı’nda park alanı içinde hizmet vermeye başladı.

Paypoint online ödeme sistemi sayesinde, ulaşım sorunu nedeniyle İskele Belediyesi’ne gelemeyen, hafta içi mesai saatleri içerisinde işinden ayrılamayan, İskele dışında çalışan, kısacası gündelik yaşamın yoğunluğu içerisinde İskele Belediyesi’ne gelemedikleri için su kartlarına kontör yüklemesi yapamayan ya da emlak vergisini ödeyemeyen vatandaşlar, sistem sayesinde ödemelerini kolaylıkla hem hafta içi hem de hafta sonu dilediği saatte yapabiliyorlar. 

VATANDAŞLAR, SU KARTLARINA SU YÜKLEYEBİLİYOR, FATURALARINI ÖDEYEBİLİYOR

İskele Belediyesi tarafından 5 ayrı noktaya yerleştirilen Paypoint cihazı, vatandaşa rahat bir nefes aldırıyor. Her 5 noktada da, cihaz sayesinde, İskele Belediyesi’ne ait işlemlerin yanı sıra GSM operatörleri Telsim ve Turkcell ile Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu’na ait faturalar da 7 gün 24 saat boyunca online olarak ödenebiliyor. 

 

ÖDEMELER NAKİT VE KREDİ KARTI İLE YAPILABİLİYOR

Paypoint online ödeme sistemini bünyesinde bulunduran makinelerden gerçekleşecek ödemeler 2 farklı şekilde yapılabiliyor. Nakit ödemelerde, kağıt para kullanılıyor ancak para üstü verilemeyeceği için 10 ve 10’un katları halinde, sisteme para yüklemesi yapılabiliyor. Bir diğer yöntem ise kredi kartı ile. Vatandaşlar su kartlarına su yükleme, emlak vergisi ödemesi ile cep telefonu ve elektrik faturalarına ait ödemelerini kredi kartlarıyla yapabiliyorlar.

Okunma 560 defa

Telif Hakkı © 2023 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim

oneri

abone paneli