İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

https://www.facebook.com/iskele.belediye

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

Projeler  • Anasayfa
  • Haberler
  • BÜYÜKELÇİ PROF. DR. METİN FEYZİOĞLU, TURNALAR KÖYÜ’NÜ ZİYARET ETTİ BÜYÜKELÇİ FEYZİOĞLU’NA, BAŞKAN HASAN SADIKOĞLU EŞLİK ETTİ
Çarşamba, 22 Mart 2023 00:00

BÜYÜKELÇİ PROF. DR. METİN FEYZİOĞLU, TURNALAR KÖYÜ’NÜ ZİYARET ETTİ BÜYÜKELÇİ FEYZİOĞLU’NA, BAŞKAN HASAN SADIKOĞLU EŞLİK ETTİ

FB IMG 1679487314128

 

BÜYÜKELÇİ PROF. DR. METİN FEYZİOĞLU, TURNALAR KÖYÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

BÜYÜKELÇİ FEYZİOĞLU’NA, BAŞKAN HASAN SADIKOĞLU EŞLİK ETTİ 

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, İskele Belediyesi’ne bağlı Turnalar Köyü’nü ziyaret etti. İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nun eşlik ettiği Büyükelçi Feyzioğlu’nun Turnalar Köyü ziyaretinde Turnalar Köyü Muhtarı Osman Kırçiçek ile Yarköy Muhtarı Ali Yakar da hazır bulundu. 

TURNALAR KÖYÜ YENİ SU BORULARINA KAVUŞUYOR

BÜYÜKELÇİLİĞİN KATKILARIYLA TEMİN EDİLEN SU BORULARI İSKELE BELEDİYESİ TARAFINDAN DÖŞENECEK

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Prof. Dr. Metin Feyzioğlu dün (21 Mart) Turnalar Köyü’nü ziyaret etti. Köy halkı ile Gürcümen Yerani House’da bir araya gelen Büyükelçi Feyzioğlu’na İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu eşlik etti. Köy halkı ile bir araya gelen Feyzioğlu, hem köy halkının taleplerini dinledi hem de büyükelçiliğin katkılarıyla Turnalar Köyü’ne İskele Belediyesi tarafından döşenecek yeni su borularının müjdesini verdi, çalışmaların kısa sürede başlayacağını açıkladı. 

ANAVATANDAN GELECEK KABLOYLA ELEKTRİK KONUSUNU DA ANLATTI

Büyükelçi Feyzioğlu görüşmede ayrıca Anavatan Türkiye Cumhuriyeti’nden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kabloyla gelmesi planlanan elektrik konusunu da anlattı. Feyzioğlu sağlık konusuyla ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. Büyükelçi, herhangi bir kurul raporu olmaksızın KKTC vatandaşlarının kimlik belgesi ile Türkiye Cumhuriyeti’nde tedavi imkanının da yakın zamanda başlayacağını duyurdu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Feyzioğlu’na Turnalar Köyü halkı yakın ilgi gösterdi.

Okunma 154 defa

Telif Hakkı © 2023 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim

abone paneli

oneri