İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

https://www.facebook.com/iskele.belediye

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

Projeler  • Anasayfa
  • Haberler
  • İSKELE BELEDİYESİ TÜM ÇOCUKLARI KUCAKLADI DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ
Cuma, 02 Haziran 2023 00:00

İSKELE BELEDİYESİ TÜM ÇOCUKLARI KUCAKLADI DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ

FB IMG 1685692725889

 

İSKELE BELEDİYESİ TÜM ÇOCUKLARI KUCAKLADI

DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ, İSKELE’DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

BAŞKAN SADIKOĞLU HALK PLAJINDA BİR ARAYA GELEN ÇOCUKLARI YALNIZ BIRAKMADI

İskele Belediyesi, 1 Haziran Dünya Çocuk Günü’nde ‘tüm çocukların yüzü gülsün’ temasıyla, İskele Belediyesi Halk Plajı’nda çocukları bir araya getirdi. Ada genelindeki tüm çocukların davet edildiği ücretsiz etkinlikte gönüllerince eğlenme fırsatı bulan çocukları, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu da yalnız bırakmadı. 18.00-20.00 saatleri arasında düzenlenen ve etkinlik alanındaki İskele Belediyesi Küçükler Halk Dansları Topluluğu’nun dans gösterisiyle devam eden etkinlik çocuklara balon ve dondurma dağıtımıyla son buldu.

DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ, İSKELE’DE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

1 Haziran Dünya Çocuk Günü İskele’de çeşitli etkinliklerle kutlandı. İskele Belediyesi Halk Plajı’nda bulunan Hurma Büfe önünden, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Asbaşkan Halil Dericioğlu, Meclis Üyeleri Mürsel Altuntaş, Ahmet Yanmaz, Sefa Kurukafa ve İskele Belediyesi Kültür, Sanat ve Dışilişkiler Danışmanı aynı zamanda İskele Belediyesi Halk Dansları Topluluğu Yönetmeni Özlem Kadirağa’nın çocuklara eşlik ettiği sevgi yürüyüşü, etkinlik alanında son buldu. 

Etkinlik alanında İskele Belediyesi Küçükler Halk Dansları Topluluğu dans gösterisi sunarken, çocuk şarkıları eşliğinde, yüz boyama, zıp zıp eğlencesi, palyaçolar eşliğindeki gösteriler yer aldı. Etkinliğe katılan çocuklara ayrıca balon dağıtıldı, dondurma ikram edildi.

Okunma 424 defa

Telif Hakkı © 2024 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim

oneri

abone paneli