İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

Projeler  • Anasayfa
  • Haberler
  • ÇAĞDAŞ MÜZİK DERNEĞİ TSM KOROSU İSKELE’DE KONSER VERDİ
Pazartesi, 12 Mart 2018 01:00

ÇAĞDAŞ MÜZİK DERNEĞİ TSM KOROSU İSKELE’DE KONSER VERDİ

28827951 2501092420115305 5712820548202063404 o

İskele Belediyesi’nin 9. Kültür&Sanat Günleri etkinlikleri, Çağdaş Müzik Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun verdiği ‘Bizim Sevdamız’ konseri ile devam etti. Şef Ersin Tünay yönetimindeki dev kadronun konseri, müzikseverlerden tam not aldı. Konsere, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ve eşinin yanı sıra Müdür Vekili Tahir Musalar, İskele Belediyesi Halk Dansları Yönetmeni Özlem Kadirağa ile müzikseverler katıldı.

DEV KORO ‘BİZİM SEVDAMIZ’ DEDİ 
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ‘en büyük korosu’ unvanını elinde bulunduran Çağdaş Müzik Derneği Türk Sanat Müziği Korosu, sosyal sorumluluk bilinciyle projelerini ve konserlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bugüne kadar 30 konser veren koronun son konseri de İskele’de gerçekleşti. İskele Belediyesi 9.Kültür&Sanat Günleri kapsamında sahne alan koro, sahnede kaldığı süre zarfında Kıbrıs’ın yanı sıra Türkiye’den de çok sayıda sanatçının eserini icra ettiler.

BAŞKANDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ
İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu da, konserin sonunda sahneye çıkarak, 9. Kültür&Sanat Günleri kapsamında sahne alan Çağdaş Müzik Derneği Türk Sanat Müziği Koro Şefi Ersin Tünay’a teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti.

KÜLTÜR&SANAT GÜNLERİ DEVAM EDİYOR
İskele Belediyesi 9. Kültür&Sanat Günleri 14 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’da İskele AKM’de Beyarmudu Belediyesi Güney Mesarya Halk Tiyatrosu’nun sahneye koyacağı, Nor&Betmez oyunuyla devam edecek.

Okunma 1327 defa

Telif Hakkı © 2021 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim


oneri

abone paneli