İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

ProjelerSalı, 27 Ağustos 2019 00:00

BİR İHALEMİZİ DAHA SONUÇLANDIRDIK

69690232 2963319207225955 5232719090925174784 o

İSKELE BELEDİYESİ ARITMA SİSTEMİ FİZİBİLİTE RAPORU VE AVAN PROJE İHALESİ SONUÇLANDI
İskele Belediyesi sınırları içerisinde yer alan ve son yıllarda artan konut, turizm ve benzeri inşaatların artması nedeniyle oluşan atık suyun doğru şekilde arıtılmasının sağlanması amacı ile çıkılan Arıtma Sistemi Fizibilite Raporu ve Avan Proje İhale süreci tamamlandı. Dün(26 Ağustos) İskele Belediyesi’nde gerçekleşen imza töreninde sözleşmeye Başkan Hasan Sadıkoğlu ile Aquatis Şirekti Ltd adına Çevre Mühendisi Vijdan Şengör imza attı. İskele Belediyesi’nde düzenlenen imza töreninde Çevre Mühendisi Vijdan Şengör’ün yanı sıra Şirket Yöneticisi Sinan Özkarsulu ve Kimya Mühendisi Jean Chrstopher Schroffer de hazır bulundu. İmza töreninde Başkan Hasan Sadıkoğlu kısa bir konuşma yaptı.

SADIKOĞLU: ‘’BU PROJE GELECEĞE DAİR YAPILACAK OLAN EN ÖNEMLİ YATIRIMLARDAN BİRİDİR’’
İhaleye katıldıkları için Aquatis Şirketi Ltd’e teşekkür eden Sadıkoğlu, İskele ve Longbeach bölgesinin hızla gelişmekte olan bir bölge olduğunu belirtti ve bu proje bizim için geleceğe dair yapılan en önemli yatırımlardan biridir dedi. Bu projenin gerçekleşmesi ile alt yapı ve yağmur suyu drenaj sorunu gibi birçok sorunun da önüne geçileceğini belirten Sadıkoğlu, projenin hayat bulması ile birlikte tarım alanına da katkı sağlayacağını belirtti.

Okunma 875 defa

Telif Hakkı © 2021 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim


oneri

abone paneli