İskele
slogan
slogan2

Bize Ulaşın: (0392) 444 21 22

  • Haravdi Sahil Düzenleme ve Kıyı Peyzaj Projesi

    iskele

    Yeşilin maviyle bütünleştiği, turizmin gözbebeği bir kıyı şeridi olan İskele'nin Haravdi bölgesinde, yerli halkın ve turistlerin denizle buluşacağı, insanların hoşça vakit geçireceği bir alan yaratıyoruz.

    proje-fotograflari

ProjelerBelediye Meclis Üyeleri

35628735 10156642464140362 6478017486573797376 n

 İldeniz ELBASAN

(UBP)

Huriyekaser 

 Huriye KAŞER

(UBP) 

osum 

  İsmail OSUM

(UBP)

IMG_0981.JPG 

 Eray GÖKSAN

(UBP)

1   

Çağlar KARADAĞ

(UBP)

 IMG_0971.JPG

Sefa KURUKAFA

(YDP)

 Hanifedemir

Hanife DEMİR

(HP)

 

IMG_0977.JPG

İsmail OSUM

(TDP)

Halil 

 Halil DERİCİOĞLU

(CTP)

cagancoskuner 

 Çağan ÇOŞKUNER

(CTP)

   

MECLİS ÜYELERİNİN ÖZGEÇMİŞLERİ

İLDENİZ ELBASAN

1978 yılında İskele'de doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini İskele'de, Yüksek öğrenimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde tamamladı. 2005 yılında Dışişleri Bkanlığı'nda 1 ay boyunca ekonomik, protokol, siyasi, sosyal ve kültürel bölümlerde staj yaptı. 2009 yılından beri KKTC 59. Tasdik Memurluğu yapmaktadır. 2010 yılından itibaren İskele Belediyesi Meclis Üyesi görevini yürütmektedir.

HURİYE KAŞER

1990 yılında Gazimağusa'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İskele'de tamamladı. 2011 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği'nden mezun oldu. Mehmetçik Ortaokulunda iki dönem geçici öğretmenliğinin yanı sıra, 18 yıl İskele Belediyesi Halk Dansları Topluluğu'nda dansçılık yaptı. Halen İskele Dersin Dershanesi'nde öğretmenlik, İskele Belediyesi Yıldızlar Halk Dansları Topluluğu'nda dans eğitmenliği yapmaktadır.Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ile Doğu Akdeniz Üniversitesi işbirliğinde, 4,5,6 ve 7. sınıflar için hazırlanan Sosyal Bilgiler kitabında yazar olarak katkıda bulunmuştur. Larnaka Türk Kadınlar Derneği ve İskele Sahil Leo Kulübüne üyedir. 

İSMAİL OSUM(UBP)

1962 yılında Topçuköy'de dünyaya geldi.İlk öğrenimini Topçuköy İlkokulu'nda, orta okul ve liseyi Bekirpaşa Lisesi'nde tamamladı.Topçuköy Spor Kulübü ve Gazimağusa Hastanesi Geliştirme derneği'nda yöneticilik ve bunun yanında KKTC Hemodiyaliz Derneği'nde faal üye olarak görev yapan Osum, 3 yıl sağlık okulunda eğitim aldıktan sonra, 31 yıl hemşire olarak Lefkoşa ve Gazimağusa Hastanelerinde görev aldı. Evli ve üç çocuk babasıdır.

ERAY GÖKSAN

1985 yılında Gazimağusa’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise tahsilini İskele’de gerçekleştiren Göksan, Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun oldu. İskele Gençlerbirliği, Avcılar Birliği, Yarköy ve Boğaziçi Spor Kulübü aynı zamanda Ticaret Odası ve Meyve-Sebze Toptancıları Birliği üyesidir. İskele’de ikamet eden Göksan, meyve-sebze toptancılığı yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

ÇAĞLAR KARADAĞ

1978 yılında Denizli’de dünyaya geldi. İlkokulu Yarköy İlkokulunda, liseyi Bekirpaşa Lisesi’nde tamamladı. Kendi atölyesinde marangozluk mesleğini icra ediyor. 2010-2014 yılları arasında İskele Belediyesi’nde meclis üyeliği yapmıştır. Uzun süre Yarköy Spor Kulübü’nde asbaşkanlık görevi yapmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

SEFA KURUKAFA

1959 yılında Adana’da doğdu. Serbest meslek yapmaktadır. Esnaf ve Zanaatkârlar Yönetim Kurulu’nda görev aldı. Spor Kulüplerinde yöneticilik yaptı. Bekirpaşa Lisesi Okul Aile Birliği Başkanlığı yaptı. Siyasi partide örgüt ve ilçe yönetim kurulunda görev yaptı. 2006 yılında yerel seçimlerde İskele Belediyesi Meclis Üyeliğine seçildi ve halen meclis üyesidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

HANİFE DEMİR

15 Eylül 1978 tarihinde İskele'de doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini İskele'de tamamladı. Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. 14 yıldır avukatlık, 6 yıldır da tasdik memurluğu yapmaktadır. 2006-2010 yılları arasında İskele Belediye Meclis Üyeliği yapmıştır. Topçuköylü Kadınlar Birliği Derneği, İskele Kültür Sanat Derneği, Karadeniz Kültür Derneği, Karpaz Dostları Derbeği gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında başkanlık,asbaşkanlık, şube başkanlığı v.b gibi konumlarda görev almış; kültür, sanat, eğitim, çevre, çocuk, kadın, spor v.b konulu çalışmalarda aktif olarak yer almıştır. iyi düzeyde ingilizce bilmektedir.

İSMAİL OSUM(TDP)

1957 yılında Topçuköy’de doğdu. 15 yıl Topçuköy Kooperatifi yönetiminde bulundu. 8 yıl muhtar azalığı, 4 yıl Topçuköy muhtarlığı görevinde bulundu. Uzun yıllar inşaat müteahhitliği yaptı. 2010-2018 yılları döneminde İskele Belediyesi’nde TDP’yi temsilen meclis üyeliği yaptı. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

HALİL DERİCİOĞLU

1970 yılında Larnaka'da doğdu. 1989 yılında GKK'da göreve başladı. 1996 yılında görevden ayrılıp kendi iş yerinde çalışmaya başladı. İskele Esnaf ve Zanaatkarlar Birliği Yönetim Kurulu'nda görev aldı. 2006-2010 ve 2010-2014 yılları arasında iki dönem Meclis Üyesi, Asbaşkan Yardımcısı ve Asbaşkan olarak görev yaptı. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

ÇAĞAN COŞKUNER

1970 yılında Baf'ta doğdu. Trakya Üniversitesi Mühendislik/Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu. Askerliğini tamamladıktan sonra özel sektörde çalışmaya başladı. 1999 yılında Çevre Koruma Dairesi'nde çevre müfettişi olarak göreve başladı. Bölge amirliği görevini sürdürmektedir. Çevre Koruma Dairesi'ni temsilen bir dönem Anıtlat Yüksek Kurulu'nda görev yapmıştır. iyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Telif Hakkı © 2022 İskele Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarim

oneri


abone paneli